1884–1969
333
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
15 x 9,5 cm
Signatura: LD J Váchal 41 v tisku
21,5 x 14 cm
Signatura: PD J. Váchal, LD monogram J.V. v tisku
olej, lepenka
51 x 69 cm
Signatura: PD J Váchal
10 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, papír japan
9 x 8 cm
Signatura: LD monogram J.V. v tisku
1921
10,5 x 9 cm
Signatura: LD monogram JV v tisku
10,5 x 10,5 cm
Signatura: PD JV v tisku
18 x 12 cm
Signatura: LD J. Váchal v tisku