1884–1969
333
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
10 x 7,5 cm
15 x 10 cm
10 x 10 cm
10 x 10 cm
litografie
19 x 18 cm
litografie
19 x 18 cm
15 x 9 cm
Signatura: celý soubor je orig. signován a s věnováním na kartě seznamu J. Váchal, jednotlivé listy jsou signovány v desce
19,5 x 15 cm
Signatura: Váchal v tisku
20 x 15 cm
Signatura: Váchal v tisku
litografie
19 x 17,5 cm
litografie
19 x 17,5 cm
litografie
19 x 17,5 cm