1888–1973
95
159 %
734 Kč
14 000 Kč
1913 / 1922
2 x dřevoryt
12 x 9 / 12,5 x 8 cm
Signatura: PD Jos. Hodek / Josef Hodek
v 14 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
1922 / 1914
2 x dřevoryt, hedvábný papír
9 x 11,5 / 8,5 x 9,5 cm
Signatura: 1 x PD Jos. Hodek
barevný dřevoryt, hedvábný papír
v 15 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevný dřevoryt
11 x 5,5 / 10 x 5 / 5,5 x 8,5 cm
Signatura: 3 x PD Jos. Hodek
barevný dřevoryt, papír na papíru
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
kolem r. 1915
litografie
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Jos. Hodek, LD 1914
kolem r. 1913
v 9 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Jos. Hodek
barevný dřevoryt, barevná zinkografie
10 x 8 / 15 x 23 cm
Signatura: PD Jos Hodek, LD monogram F. B. 26. VIII. 1918 v tisku
3 x dřevoryt
10 x 8 / 20 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD Josef Hodek (59)
v 20 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek