1888–1973
95
159 %
734 Kč
14 000 Kč
2 x dřevoryt, akvarel, ruční papír
5 x 5,5 / 10,5 x 13 cm
Signatura: PD Josef, LD 18/8 1921
suchá jehla, akvarel 27/50
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1955
1965 / 1941
2 x dřevoryt (7/10)
10,5 x 7 / 10 x 6 cm
Signatura: 2 x PD Josef Hodek (65)
1936 / 1925 / 1927
3 x dřevoryt
8,5 x 6,5 / 8,5 x 5 / 11 x 8 cm
Signatura: 3 x PD Josef Hodek
1919 / 1924
2 x dřevoryt
11,5 x 7,5 / 7,5 x 7 cm
Signatura: 1 x UD Josef (pod přáním PF)
1920 / 1934 / 1924
litografie, 2 x dřevoryt
11,5 x 8,5 / 9,5 x 7,5 / 11 x 6,5 cm
Signatura: 3 x PD Josef Hodek
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek, LD monogram JH v tisku
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
1920 / 1912
dřevoryt, akvarel / barevný dřevoryt
9 x 7 / 9 x 3,5 cm
Signatura: 1 x PD Jos. Hodek
1912 / 1920
2 x dřevoryt
14 x 7,5 / 12 x 8 cm
Signatura: 2 x PD Jos. Hodek
2 x dřevoryt, 1 x barevný dřevoryt
3 ks 10 x 8 cm
Signatura: 3 x PD Jos. Hodek
3 x barevný dřevoryt
4,5 x 4,5 / 5 x 5 / 5 x 5 cm
Signatura: 3 x PD Josef Hodek