1888–1973
95
159 %
734 Kč
14 000 Kč
13,5 x 9 cm
7,7 x 11,8 cm
Signatura: Josef Hodek 70
7,7 x 11,8 cm
Signatura: Josef Hodek 70
16,3 x 14,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
13,5 x 10 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 14 cm
1913
16 x 13 cm
12,5 x 9,8 cm
12 x 6 cm
Signatura: nesignováno
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Josef Hodek
1913
14 x 10 cm
Signatura: Hodek Josef