1888–1973
95
159 %
734 Kč
14 000 Kč
v 14,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Jod Hodek
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Jos. Hodek
dřevoryt / linoryt / rytina
8 x 7,5 / 5 x 4 cm
Signatura: neznačeno, UD O. Páleníček 09, UD J. Herčík
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek, LD monogram JH v tisku
v 6,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Josef Hodek
1 x barevný dřevoryt, 2 x dřevoryt 50/170
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: 1 x PD Josef Hodek
1951 / 1979 / 1980
dřevoryt, akvarel / linoryt / dřevoryt
6,5 x 16,5 / 9 x 15,5 / 7 x 10,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1951, UD Houra 79, UD V. Komárek
1959 / 1967 / 1963
1 x dřevoryt, 3 x linoryt
12,5 x 9 / 6,5 x 9 / 13 x 8,5 / 13 x 7,5 cm
Signatura: 1 x PD Josef Hodek 59 / 3 x D Houra (67, 63)
1962 / 1965
4 x dřevoryt
8,5 x 6,5 / 11 x 7,5 / 8 x 7,5 / 9,5 x 6 cm
Signatura: 3 x PD Josef Hodek (62, 65)