1888–1973
95
159 %
734 Kč
14 000 Kč
v 19,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
8 x různé grafické techniky 335/520
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
v 23 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
dřevoryt, akvarel / dřevoryt
11,5 x 10 / 12,5 x 8,5 cm
Signatura: 2 x PD Josef Hodek
barevná litografie
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Josef Hodek
15 x 11 cm
Signatura: PD Josef Hodek
3 x grafický list
16,5 x 14,5 / 19 x 13,5 cm
Signatura: 1 x PD Josef Hodek
2 x dřevoryt
12,5 x 7 / 9,5 x 7 cm
Signatura: LD monogram JH v tisku
10,5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
původní dřevoryt
13,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
11 x 14,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek