1888–1973
95
159 %
734 Kč
14 000 Kč
11,5 x 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek
tempera, lepenka
29 x 68 cm
Signatura: PD Jos. Hodek 1977
9,5 x 7 cm
Signatura: PD Josef Hodek, LD monogram v tisku
10,5 x 8 cm
Signatura: na rubu autorké razítko
8 x různá technika, soubor č. 160
20,5 x 15,5/22,5 x 16 cm
Signatura: 8 x PD Josef Hodek
barevná litografie
10,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek 66
13,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Josef Hodek
10,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
reprodukovaný dřevoryt
12,5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
19 x 10,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
11 x 5,5 cm
Signatura: Josef Hodek
reprodukovaná grafika
10 x 8 cm
Signatura: Josef Hodek, monogram v tisku