1891–1977
barevné křídy
20,5 x 29,5 cm
Signatura: LD Dvořák
tempera, karton, č. 16
20,5 x 28 cm
13,5 x 9,5 cm
Signatura: J. Dvořák
tempera, karton, č. 31
21,5 x 28 cm
Signatura: monogram JD
olej, plátno
46 x 51 cm
Signatura: JD
23,5 x 30 cm
Signatura: JD
olej, plátno, č. 218
58,5 x 49 cm
Signatura: J. Dvořák
21 x 28 cm
Signatura: D. J
olej, plátno
45 x 50 cm
Signatura: JD
20 x 28 cm