1891–1977
akvarel
14 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1933
tempera
17,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: LD monogram DJ 1972
akvarel, tempera
20,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: LD Jiří Dvořák
akvarel, kvaš, papír na lepence
32 x 24 cm
Signatura: PD monogram DJ 1972
22 x 30 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
25 x 31,5 cm
Signatura: PD mponogram DJ
akvarel
21 x 29 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
akvarel, pastel
22,5 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD J Dvořák
akvarel, pastel
18 x 23 cm (výřez)
Signatura: PD J. Dvořák
kvaš, tempera
43 x 32 cm
Signatura: PD monogram DJ
kvaš
10 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 20 cm
Signatura: LD monogram DJ