1891–1977
29 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram DJ
pastel, barevné křídy
23 x 33 cm (výřez)
pastel, barevné křídy
31 x 45 cm
Signatura: PD monogram DJ
pastel, barevné křídy
37,5 x 46 cm
Signatura: PD 2 x monogram DJ, 1 x 1977
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
21 x 31,5 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1959
21 x 28 cm
Signatura: PD monogram DJ
24,5 x 20 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1969
kombinovaná technika, kvaš, tempera
29 x 41 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák 1964
kresba tuší, běloba
16 x 26 cm
Signatura: LD monogram DJ
tempera, kvaš
21,5 x 30 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, tempare
16 x 16 cm
Signatura: LD monogram JD
kvaš
16 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno