1891–1977
akvarel, kvaš
21 x 29,5 cm
Signatura: PD J. Dvořák
akvarel, kvaš
30 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák
akvarel, kvaš
21 x 29 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
26 x 18,5 cm
Signatura: PD monogram JD 1968
akvarel
19 x 28 cm
Signatura: PD J. Dvořák, monogram JD
29 x 21 cm
Signatura: PD monogram JD
tempera
16,5 x 23 cm
Signatura: neznačeno
pastel, barevné křídy
31 x 45 cm
Signatura: PD monogram DJ
akvarel
20 x 29 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
pastel, barevné křídy
44 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák 1966
pastel, barevné křídy
31 x 45 cm
Signatura: PD monogram DJ 1968
tempera
22 x 32,5 cm
Signatura: neznačeno