1891–1977
13 x 18,5 cm
Signatura: PD monogram DJ
akvarel
14 x 21 cm
Signatura: neznačeno
pastel, barevné křídy
31,5 x 44,5 cm
Signatura: UD monogram DJ
akvarel
189,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. Dvořák
29,5 x 22 cm
Signatura: PD J. Dvořák
akvarel, pastel
14,5 x 20,5 cm
Signatura: PD J. Dvořák, LD monogram DJ
21 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram DJ 1970
tempera
21 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
18 x 29 cm
Signatura: PD monogram DJ 1926
pastel, barevné křídy, karton
45 x 31 cm
Signatura: PD monogram JD
pastel, barevné křídy, karton
42 x 29,5 cm
Signatura: LD monogram JD
barevné křídy, karton
29 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram JD