1891–1977
akvarel, tužka
22 x 32 cm
Signatura: PD J. Dvořák
akvarel, kvaš
43 x 30,5 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1971
31 x 22 cm
Signatura: UD monogram JD 1970
akvarel
15,5 x 21,5 cm
Signatura: PD J. Dvořák
akvarel, kvaš
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram JD
akvarel
31,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, kvaš
21 x 29,5 cm
Signatura: PD J. Dvořák
akvarel, kvaš
30 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák
akvarel, kvaš
21 x 29 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
26 x 18,5 cm
Signatura: PD monogram JD 1968
akvarel
19 x 28 cm
Signatura: PD J. Dvořák, monogram JD