1891–1977
29 x 21 cm
Signatura: PD monogram JD
tempera
16,5 x 23 cm
Signatura: neznačeno
pastel, barevné křídy
31 x 45 cm
Signatura: PD monogram DJ
akvarel
20 x 29 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
pastel, barevné křídy
44 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák 1966
pastel, barevné křídy
31 x 45 cm
Signatura: PD monogram DJ 1968
tempera
22 x 32,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, sololit
30 x 35 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák (s nečitelnou datací)
tempera
32,5 x 43,5 cm
Signatura: PD J. Dvořák datace nečitelná
tempera, kareton
41,5 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram DJ
pastel, sametový papír
23 x 30 cm
Signatura: PD monogram DJ
21 x 29,5 cm
Signatura: PD 2 x monogram DJ