1891–1977
v 38,5 ✕ š 46 cm
Signatura: PD monogram JD 1975, na rubu razítko pozůstalosti autora
v 31 ✕ š 45 cm
Signatura: PD monogram JD 1968, na rub razítko pozůstalosti autora
v 34,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD monogram JD, na rubu razítko pozůstalosti autora
v 45 ✕ š 31 cm
Signatura: PD monogram JD
v 43 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1971, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel, tužka
22 x 32 cm
Signatura: PD J. Dvořák
akvarel, kvaš
43 x 30,5 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1971
31 x 22 cm
Signatura: UD monogram JD 1970
akvarel
15,5 x 21,5 cm
Signatura: PD J. Dvořák
akvarel, kvaš
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram JD
akvarel
31,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno