43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
akryl, plátno
v 130 ✕ š 140 cm
Signatura: na rubu Jiří David 2003
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, akryl, plátno
v 90 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu Jiří David 2010
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textil, připínáčky
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Jiří David / 2022
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu J. David Přechod 1980
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
100 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David, "Customary", 92
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2 černobílé fotografie
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 1995
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |