43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
2009
olej, plátno, asambláž
100 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2009
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, asambláž, textil, plátno
160 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 92
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |