43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
olej, plátno
v 95 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Jiří David
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 105 ✕ š 115 cm
Signatura: na rubu J. David / 95
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 160 ✕ š 135 cm
Signatura: na rubu na blindrámu J. David / 1987
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 1997
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
2003 - 2017
olej, akryl, koláž, fotografie, plátno
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2003
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
2017
kombinovaná technika, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2017
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2012
kombinovaná technika na plátně
160 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2012
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 1984
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
100 x 207 cm
Signatura: sign. PD J. David
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
2009
olej, plátno, asambláž
100 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2009
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, asambláž, textil, plátno
160 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 92
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
2008
akryl, plátno
140 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2008
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |