43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
2008
kombinovaná technika, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2008
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2003
akryl, plátno
130 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2003
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |