43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
2012
kombinovaná technika na plátně
160 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2012
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
100 x 207 cm
Signatura: sign. PD J. David
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 1984
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |