43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
2003 - 2017
olej, akryl, koláž, fotografie, plátno
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2003
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
2017
kombinovaná technika, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2017
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |