43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
olej, plátno
v 60 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu Jiří David 90
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, plátno
v 114 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu J. David / 89, David 89
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Jiří David / 2019
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |