294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
lept 74/200
16 x 10,5 cm
Signatura: Anderle
lept, autorský tisk
8,5 x 7,5 cm
Signatura: J. Anderle 53
suchá jehla 88/100
17,5 x 12,5 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla 71/100
20 x 14 cm
Signatura: UD Anderle
7 x 5 cm
Signatura: Anderle
kombinovaná technika, pastel, akvarel
58,5 x 41 cm
Signatura: Anderle 304/1987
uhel
29,5 x 22,5 cm
Signatura: Jiří Anderle 3-XI.87
lept, autorský tisk
5 x 7,5 cm
Signatura: J. Anderle
litografie 55/60
59 x 49 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla 12/30
41,5 x 64 cm
Signatura: UD Anderle 67
suchá jehla 51/70
66,5 x 49,5 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla 50/70
67 x 49,5 cm
Signatura: UD Anderle