294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 16/30
v 65 ✕ š 49 cm
Signatura: UD Anderle
olej, plátno
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Anderle 306/1991
barevný lept 74/200
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Anderle
kombinovaná grafická technika 51/80
v 66 ✕ š 49 cm
Signatura: UD Anderle
tisk (diagrafie)
v 40,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Anderle
kombinovaná grafiká technika 35/40
v 97 ✕ š 74 cm
Signatura: PD Anderle
suchá jehla , autorský tisk 7/13
v 64 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UD Anderle 66
barevný lept 86/200
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Anderle
kombinovaná technika,
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla, autorský tisk 13/20
32,5 x 65 cm
Signatura: UD Anderle
lept 46/180
37 x 26,5 cm
Signatura: UD Anderle
2003
lept, pastel
20 x 12 cm
Signatura: PD Jiří Anderle