294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
litografie 55/60
59,5 x 49 cm
Signatura: UD Anderle
15 x 10,5 cm
Signatura: DU Jiří Anderle 98
14,5 x 10,5 cm
Signatura: DU Jiří Anderle
litografie 55/60
59 x 48,5 cm
Signatura: UD Anderle
lept, koláž, varianta s kresbou 1/1
46,5 x 30 cm
Signatura: PD Jiří Anderle 13. 3. 92
kombinovaná technika, plátno
20 x 30 cm
Signatura: LD 161/1998 Anderle
lept 58/150
12 x 26 cm
Signatura: UD Anderle
46,5 x 30 cm
46,5 x 30 cm
lept, autorský tisk
19,5 x 14,5 cm
Signatura: Jiří Anderle 1988
lept 40/91
56 x 71 xm
Signatura: Anderle
7,5 x 19,5 cm
Signatura: J. Anderle 1. října 1973