294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
lept, varianta s kresbou 1/1
20 x 14 cm
Signatura: PD Jiří Anderle 1979
barevný lept, měkký kryt, kresba 1/1
95 x 64 cm
Signatura: PD Anderle 1983, UD Vanitas VIII 1/1
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
31 x 26.5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1983
suchá jehla, pastelky
15,5 x 12 cm
Signatura: Anderle
31 x 26,5 cm
litografie 55/60
59,5 x 49 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla 2/70
66,5 x 49,5
Signatura: Anderle
lept 63/100
10,5 x 6,5 cm
Signatura: Anderle
suchá jehla, pastelky
15,5 x 12 cm
Signatura: Anderle
31 x 26,5 cm
21,5 x 11,5 cm
Signatura: Anderle
suchá jehla, zlacení, pastelky
21,5 x 14 cm
Signatura: Anderle