294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
10 ks leptů 17/100
9,5 x 15,5 / 17,5 x 17 cm
Signatura: signováno vše Anderle
10 ks leptů 17/100
9,5 x 15,5 / 17,5 x 17 cm
suchá jehla, papír - starý protokol
29,5 x 39,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1984
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
lept 45/60
16 x 13 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 69
16 x 13,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná suchá jehla 101/200
32 x 24,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie
40 x 29,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle, LD 20. září 1972
suchá jehla, mezzotinta 67/70
63,5 x 49,5 cm
Signatura: UD Anderle