294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
lept, pastel, autorský tisk
13 x 12 cm
Signatura: UD Anderle
lept, pastel, autorský tisk
13 x 12 cm
Signatura: UD Anderle
lept, pastelky
15,5 x 12 cm
Signatura: UD Anderle
21,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Anderle
11,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Anderle
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 24/30
16,5 x 33 cm
Signatura: UD Anderle 1980
suchá jehla, mezzotinta 2/20
32,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle
10 ks leptů 17/100
9,5 x 15,5 / 17,5 x 17 cm
Signatura: signováno vše Anderle
10 ks leptů 17/100
9,5 x 15,5 / 17,5 x 17 cm
suchá jehla, papír - starý protokol
29,5 x 39,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1984
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle