294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
suchá jehla, pastelky
15,5 x 12 cm
Signatura: Anderle
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
31 x 26,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1983
litografie 55/60
59,5 x 49 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla 2/70
66,5 x 49,5
Signatura: Anderle
lept 63/100
10,5 x 6,5 cm
Signatura: Anderle
suchá jehla, pastelky
15,5 x 12 cm
Signatura: Anderle
31 x 26,5 cm
21,5 x 11,5 cm
Signatura: Anderle
suchá jehla, zlacení, pastelky
21,5 x 14 cm
Signatura: Anderle
lept 67/100
10,5 x 6,5 cm
Signatura: Anderle
lept, kolorovaná varianta 1/1
34 x 49 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1988
lept, kolorovaná varianta 1/1
49,5 x 33,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1994