1928–2014
171
146 %
55 000 Kč
1 756 Kč
55 000 Kč
barevný lept 33/50
13 x 10 cm
Signatura: PD J. Šerých 98
kombinovaná technika, olej, akvarel, karton
14 x 10 cm
Signatura: PD J. Šerých
5 x 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 71
5 x 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 71
kombinovaná technika, lept, materiálový tisk, autorský tisk
27,5 x 23 cm
Signatura: PD J. Šerých 68
5 x 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 71
litografie 99/100
5 x 3,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 82
litografie 100/100
5 x 3,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 82
4,5 x 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 71
grafický list
18,5 x 11 cm
Signatura: UD J. Šerých 65
lept 45/200
18,5 x 13,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 90
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
27,5 x 23 cm
Signatura: PD J. Šerých 68