1928–2014
172
146 %
55 000 Kč
1 756 Kč
55 000 Kč
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
27,5 x 23 cm
Signatura: PD J. Šerých 68
kombinovaná grafická technika 28/35
49 x 34,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 67
19 x 13,5 cm
Signatura: LD J. Šerých
litografie 1/50
18,5 x 11 cm
Signatura: UD J. Šerých 65
2002
kombinovaná grafická technika 141/170
20 x 14 cm
Signatura: PD J. Šerých 02
barevná litografie
14,5 x 10,5 cm
Signatura: PD J. Šerých
olej, plátno
114 x 114 cm
Signatura: PD Jaroslav Šerých 1999
kombinovaná technika, lept, materiálový tisk 28/35
49 x 34,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 67
kombinovaná technika, lept, materiálový tisk, autorský tisk
27,5 x 23 cm
Signatura: PD J. Šerých 68