1928–2014
172
146 %
55 000 Kč
1 756 Kč
55 000 Kč
barevná suchá jehla, mědirytina
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
barevná litografie 54/80
55 x 38 cm
Signatura: PD J. Šerých 88
barevná litografie 78/80
11 x 8 cm
Signatura: PD J. Šerých 86
kombinovaná technika, olej, akvarel, karton
14 x 10 cm
Signatura: PD J. Šerých
barevný lept 33/50
13 x 10 cm
Signatura: PD J. Šerých 98