1928–2014
171
146 %
55 000 Kč
1 756 Kč
55 000 Kč
16 x 10,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 82
barevná litografie 23/80
56 x 42 cm
Signatura: UD J. Šerých 88
litografie 47/70
14,5 x 10 cm
Signatura: UD J. Šerých 80
2007
barevný lept 10/50
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 07
2002
barevný letp 3/150
17,5 x 13 cm
Signatura: PD J. Šerých 02
barevná litografie 78/80
11 x 8 cm
Signatura: PD J. Šerých 86
barevná suchá jehla, mědirytina
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
barevná litografie 54/80
55 x 38 cm
Signatura: PD J. Šerých 88
barevná litografie 78/80
11 x 8 cm
Signatura: PD J. Šerých 86
kombinovaná technika, olej, akvarel, karton
14 x 10 cm
Signatura: PD J. Šerých