1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olej, lepenka
45 x 33 cm
Signatura: PD J. Grus
kresba tužkou, kvaš
29 x 42 cm
Signatura: J. Grus
kresba tužkou, kvaš
29 x 42 cm
Signatura: PD J. Grus
barevná litografie 72/150
50 x 65 cm
Signatura: I. Gruss
litografie 112/150
27 x 41 cm
Signatura: J. Grus
litografie 100/150
28 x 43 cm
Signatura: J. Grus
16 x 20 cm
Signatura: J. Grus
litografie, autorský tisk
19 x 27 cm
Signatura: J. Grus
barevná litografie 72/150
50 x 65 cm
Signatura: PD J. Grus
olej, plátno
83 x 92 cm
Signatura: PD J. Grus
tempera, akvarel, tužka, karton
50 x 69 cm
Signatura: PD J. Grus
tempera
61 x 45,5 cm
Signatura: J. Grus