1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olejová tempera, karton, sololit
50 x 65 cm
Signatura: PD J. Grus
serigrafie 79/150
25,5 x 40 cm
Signatura: J. Grus
50 x 65 cm
Signatura: PD J. Grus
akvarel, kvaš, uhel
56 x 46 cm
Signatura: LD J. Grus
29 x 37 cm
Signatura: Jaroslav Grus
19 x 22,5 cm
Signatura: J. Grus
akvarel
21,5 x 13,5 cm
Signatura: J. Grus
7. V. 1925
19,5 x 26 cm
Signatura: J. Grus
barevná litografie
17,5 x 26,5 cm
Signatura: J. Grus
akvarel
30 x 20 cm
Signatura: J. Grus 56
barevná litografie 100/150
28 x 43 cm
Signatura: J. Grus
50 x 65 cm
Signatura: PD J. Grus