1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olej, lepenka
v 33 ✕ š 68,5 cm
Signatura: PD J. Grus
barevná litografie
v 37,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD 1941 J. Grus
monotyp
v 29,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD J. Grus
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Grus
kombinovaná technika, grafický list, akvarel
v 32 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1948
barevná litografie
v 38 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Grus 41
akvarel, kvaš, karton
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD J. Grus, na rubu Jaroslav Grus / 1947
barevná litografie
v 38 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Grus 41
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Grus
2 x tisk
13 x 8,5 / 19 x 14 cm
Signatura: 1 x PD Reynek v tisku
olejová tempera, uhel, lepenka
v 62 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Grus, LD 71
akvarel, kresba perem, pastel, karton
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Grus