1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
akvarel
21,5 x 13,5 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 56
19 x 22,5 cm
Signatura: PD J. Grus
barevná litografie 5/150
43,5 x 59 cm
Signatura: PD J. Grus
barevná litografie 5/150
43,5 x 59 cm
Signatura: PD J. Grus
barevná litografie 298/500
30 x 40 cm
Signatura: LD J. Grus
kresba uhlem
28,5 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD Grus, LD 77
kresba uhlem
28,5 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD Grus, LD 77
25,5 x 34,5 cm
Signatura: PD J. Grus, autorské razítko Jaroslav Grus
ocelorytina
4 x 6 cm
Signatura: J. Grus v tisku
barevná serigrafie 69/150
28 x 42,5 cm
Signatura: J. Grus
barevná litografie
17,5 x 26,5 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 73.
19,5 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: PD Grus