1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
monotyp
v 29,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD J. Grus
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Grus
kombinovaná technika, grafický list, akvarel
v 32 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1948
barevná litografie
v 38 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Grus 41