1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olej, lepenka
v 33 ✕ š 68,5 cm
Signatura: PD J. Grus
barevná litografie
v 37,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD 1941 J. Grus