1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
akvarel, kvaš, karton
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD J. Grus, na rubu Jaroslav Grus / 1947
barevná litografie
v 38 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Grus 41
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Grus
2 x tisk
13 x 8,5 / 19 x 14 cm
Signatura: 1 x PD Reynek v tisku