1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olejová tempera, uhel, lepenka
v 62 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Grus, LD 71
akvarel, kresba perem, pastel, karton
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Grus
olej, plátno
v 59 ✕ š 83 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 69, na rubu 2 x autorské razítko