1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
20. léta 20. stol.
olej, lepenka
v 47 ✕ š 62 cm
Signatura: PD J. Grus
barevná serigrafie 34/100
27,5 x 43,5 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1981
barevná litografie, zkušební tisk
44 x 62,5 cm
Signatura: PD J Grus