1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olej, plátno
v 59 ✕ š 83 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 69, na rubu 2 x autorské razítko
20. léta 20. stol.
olej, lepenka
v 47 ✕ š 62 cm
Signatura: PD J. Grus
barevná serigrafie 34/100
27,5 x 43,5 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1981
barevná litografie, zkušební tisk
44 x 62,5 cm
Signatura: PD J Grus
barevná serigrafie 93/150
28,5 x 43 cm
Signatura: PD J. Grus
44 x 62,5 cm
Signatura: PD J Grus
26,5 x 41 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 48 22/9 Varna, na rubu Varna 22/9 48.
barevná serigrafie 93/150
28,5 x 42,5 cm
Signatura: PD J. Grus
barevný pastel, běloba
44 x 39,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. Grus
barevná litografie 23/500
30,5 x 41 cm
Signatura: LD J. Grus
barevná litografie 194/500
30 x 40,5 cm
Signatura: LD J. Grus
barevná litografie 72/150
50 x 65 cm
Signatura: PD J. Grus