1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: LD F. Emler 63
litografie
23 x 35 cm
Signatura: LD F. Emler
4 x barevná litografie, papír na kartonu
14 x 39,5 cm 4 ks
Signatura: 4 x F. Emler
akvarel, tuš
19 x 12 cm
Signatura: LD F. Emler
kresba tuší, akvarel
29 x 39 cm
Signatura: PD F. Emler (zčásti nečitelné)
akvarel, tuš
19 x 12 cm
Signatura: LD F. Emler
barevná litografie 50/100
7,5 x 12 cm
Signatura: PD F. Emler
kresba tuší, akvarel
29 x 39 cm
Signatura: PD F. Emler (špatně čitelná)
akvarel, tuš
19 x 12 cm
Signatura: LD F. Emler
barevné křídy
29 x 40 cm
Signatura: PD F Emler
barevné křídy
29 x 40 cm
Signatura: PD F Emler
14,5 x 20 cm
Signatura: F. Emler