1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
kombinovaná grafická technika
18 x 29,5 cm
Signatura: PD F. Emler
7 x barevná litografie 36/120
7,5 x 9,5 / 5 x 5 cm
Signatura: PD F. Emler
4 x barevná litografie (25/40, 33/40, 14/40, 24/40)
5,5 x 6 / 6 x 6 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler
4 x barevná litografie, papír na kartonu
4 ks 14 x 39,5 cm
Signatura: 4 x F. Emler
4 x barevná litografie (38/40, 34/40, 13/60, autorský tisk)
5,5 x 6 / 6 x 6,5 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler
32 x 43 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler
2 x barevná litografie
12,5 x 15 / 12,5 x 15 cm
Signatura: 2 x PD F. Emler
5 x barevná litografie (1/40, 4/40, 9/40, 33/40, 23/40)
6 x 6 / 5,5 x 6 cm
Signatura: 5 x PD F. Emler
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: LD F. Emler 40
akvarel, tuš, kvaš, karton
13,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler
barevná litografie 15/60
16 x 19 cm
Signatura: PD F. Emler
barevná litografie 19/50
11,5 x 40,5 cm
Signatura: PD F. Emler