1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
4 x barevná litografie (23/40, 9/40, autorský tisk, 8/40)
5,5 x 6 / 6 x 6,5 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler (76)
4 x barevná litografie (14/40, 15/40, 28/40, 39/40)
6 x 6,5 / 5,5 x 6 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler
3 x barevná litografie (91/100, 72/100)
7 x 5 / 7 x 5,5 / 5 x 8 cm
Signatura: 3 x D F. Emler
1964, 1978
2 x barevná litografie (7/120)
7,5 x 3,5 / 14 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD F. Emler (64)
4 x barevná litografie (21/40, 33/40, 40/40, 23/40)
6 x 6 / 5,5 x 6 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler
barevný pastel
39,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler, na rubu autorské razítko
tempera, běloba, karton
10 x 25,5 cm
Signatura: LD F. Emler
barevná litografie, autorský tisk
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD F. Emler
kresba tuší, akvarel, karton
19,5 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler
olejová tempera, lepenka
45 x 56 cm
Signatura: PD F. Emler
olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD F. Emler 41
41 x 29 cm
Signatura: UD F. Emler