1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
olej, tempera, lepenka
16 x 60 cm
Signatura: F. Emler 64
kol.1930
20,5 x 25 cm
Signatura: F. Emler
akvarel
15 x 41 cm
Signatura: F. Emler
barevná litografie
22,5 x 19,5 cm
Signatura: F. Emler
grafický list, autorský tisk
21 x 19 cm
Signatura: F. Emler 61
akvarel, tuš, papír
20 x 28 cm
Signatura: F. Emler 81
akvarel, tuš
20,5 x 18 cm
Signatura: F. Emler
akvarel, tuš
14,5 x 19,5 cm
Signatura: F. Emler
akvarel, tuš
16 x 17,5 cm
Signatura: F. Emler
akvarel, tuš
20 x 17,7 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš
16 x 20,5 cm
Signatura: F. Emler
olej, sololit
22 x 35 cm
Signatura: F. Emler