1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
barevná litografie 19/50, 19/100
6 x 6 / 5 x 8 cm
Signatura: 2 x F. Emler
barevná litografie, autorský tisk
9,5 x 37 cm
Signatura: F. Emler
barevná litografie 41/50, 47/50
14,5 x 15,5 / 14,5 x 15,5 cm
Signatura: 2 x F. Emler
barevná litografie 36/100
10,5 x 8 cm
Signatura: F. Emler
tisk z korku
30 x 42 cm
Signatura: PD Emler
tisk z korku
30 x 42 cm
Signatura: F. Emler
kol. 1930
20,5 x 25 cm
Signatura: PD F. Emler
litografie 4/100
12 x 7,5 cm
Signatura: F. Emler
litografie 12/100
8 x 13 cm
Signatura: F. Emler
akvarel
22 x 30,5 cm
Signatura: F. Emler 48
14 x 18 cm
Signatura: F. Emler
barevná litografie 53/100
22,5 x 19,5 cm
Signatura: F. Emler