1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
litografie 4/100
12 x 7,5 cm
Signatura: F. Emler
litografie 12/100
8 x 13 cm
akvarel
22 x 30,5 cm
Signatura: F. Emler 48